31 stycznia 2015

Jeden produkt, a tyle możliwości

Pewnie zastanawiacie się o czym mowa. Czy to o jakimś kosmetyku z wyższej pułki, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania, czy też o innej cudownej wielofunkcyjnej rzeczy, za którą musimy zapłacić miliony. O tuż nie. Dzisiaj chciałabym wam napisać o zwykłej, wszędzie dostępnej i niedrogiej wazelinie, która może ułatwić nam życie i zastąpić wiele innych kosmetyków. Dzięki temu zaoszczędzimy na zbędnym wydawaniu pieniędzy. Jeśli jesteście ciekawe, co może sprawić to cudeńko, zapraszam do czytania.

Czytaj dalej »

30 stycznia 2015

Post informacyjny

Dzisiaj przychodzimy do Was z postem informacyjnym. Postanowiłyśmy wprowadzić małe zmiany na blogu. Chcemy trochę urozmaicić tematykę. Wydaje nam się, że same recenzje nie przyciągną dużego grona czytelników. Każdy interesuje się czymś innym, więc uważamy, że różnorodność zaciekawi większą ilość odbiorców. Nie chcemy odchodzić od tematyki urodowej, dlatego przede wszystkim będą pojawiały się wpisy dotyczące tej dziedziny, jednak chcemy dodawać również luźniejsze posty. Powstaną nowe serie, takie jak posty kulinarne, zakupowe, porady urodowe, artykuły o różnorodnej tematyce i wiele innych ciekawych notek. Oprócz tego zwiększymy częstość dodawania naszych postów i będą one się pojawiały w miarę możliwości co 3 dni. Pomyślałyśmy również jak możemy poprawić Wasz kontakt z nami i założyłyśmy instagrama - nasza nazwa to ale.klapa. Będziemy się starały dodawać tam różne zdjęcia, więc jeśli chcecie być z nami na bieżąco, to zachęcamy do obserwacji. W najbliższym czasie postaramy się dodać ikonkę na pasku bocznym, żeby każdy mógł z łatwością nas tam znaleźć. Zmieniłyśmy również nazwę bloga i wygląd, który będziemy jeszcze udoskonalać (tak, a pro po może jest tu ktoś kto by mógł nam w tym pomóc, bo ciężko nam idzie z tymi kodami?). Na koniec dodajemy zdjęcie naszego starego wyglądu.


Jak Wam się podoba nowy wygląd i nazwa? Co sądzicie o zmianach i nowych postach?

Zapraszamy do obserwacji bloga :)

Czytaj dalej »

27 stycznia 2015

Isana Hair - suchy szampon

Jeżeli jesteście zwolenniczkami suchych szamponów to powinien zaciekawić was produkt firmy Isana. Jeśli jesteście ciekawi jak się sprawdził to zapraszam do dalszego czytania :)


Czytaj dalej »

23 stycznia 2015

Soraya - Krem BB 10 w 1

Nie lubię używać ciężkich podkładów, a czasem potrzebuję zakryć niedoskonałości i wyrównać koloryt. Dlatego zastępuje je kremami BB. Jestem w trakcie używania jednego z Soraya. Jesteście ciekawe jak się sprawdził? Zapraszam do czytania. 

Soraya, So pretty, BB Krem 10 w 1

Czytaj dalej »

19 stycznia 2015

Schwarzkopf Palette - Intensive Color Creme, farba do włosów

Jeśli lubicie zmieniać kolor włosów jak ja, to powinien zaciekawić was produkt firmy Schwarzkopf. Zapraszam do czytania recenzji :)


Czytaj dalej »

15 stycznia 2015

Maseczka oczyszczająca - Marion

Dzisiaj przychodzę do was z recenzją maseczki oczyszczającej. Jeśli czytacie naszego bloga to wiecie, że jestem straszną miłośniczką maseczek. Fajnie jest czasem zrobić sobie takie domowe spa :) 

Marion Spa, Maseczka oczyszczająca, ekstrakt z ananasa i brzoskwini

Czytaj dalej »

11 stycznia 2015

Bielenda - sexy mama, skuteczna kuracja przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i po porodzie

Jeśli macie problem z rozstępami to powinien zaciekawić was produkt firmy Bielenia. Zapraszam do czytania recenzji :)


Czytaj dalej »

7 stycznia 2015

Marion - olejek orientalny do włosów

Od dawna zapuszczam włosy, dlatego staram się o nie dbać podwójnie. Do niedawna stosowałam same odżywki, aż w końcu dostałam na prezent olejek orientalny i postanowiłam sprawdzić czy jest tak świetny, jak o nim piszą. Jesteście ciekawe, jak się spisał? Zapraszam do rozwinięcia.

Olejek orientalny, odżywienie włosów - Marion


Czytaj dalej »

3 stycznia 2015

Podsumowanie kosmetyczne 2014 roku

Jak ten czas szybko leci. Mamy już kolejny - 2015 rok i czas zacząć myśleć o nowych postanowieniach. Ale za nim do tego przejdziemy, najpierw musimy zakończyć 2014 rok, małym podsumowaniem. Jeśli jesteście ciekawe co nas w tamtym roku naprawdę zachwyciło w kosmetycznym świecie - zapraszamy do czytania! Przygotujcie się na długi post :)

Podsumowanie ulubieńców roku nr 1

Czytaj dalej »