29 maja 2014

Ulga dla ust

Ostatnio stałyśmy się maniaczkami pielęgnacji ust. Każda z nas ma z nimi inny problem, dlatego najpierw opiszemy jakie są nasze usta, a następnie opowiemy o kosmetykach do ich pielęgnacji. Zapraszamy do rozwinięcia posta (kliknij czytaj więcej).


Moje usta, są niestety spierzchnięte oraz popękane, dlatego szukam produktu nawilżającego oraz odżywczego. Pokażę wam kosmetyki, które sprawdziły się w mojej kosmetyczce oraz takie, które zawiodły moje oczekiwania. 

Wazelina biała, kosmetyczna-Ziaja

Zawsze po nocy, wstawałam z popękanymi ustami aż do krwi. Na pomoc przybyła mi właśnie ta wazelina, którą stosuje zawsze, gdy kładę się spać. Oprócz znakomitego działania, bardzo długo utrzymuje się na ustach. Po całej nocy, gdy wstaję, czuję jeszcze lekką warstwę tego produktu. Jest bez smaku oraz jakiegokolwiek zapachu. Jest bardzo wydajna. Mam ją od ponad pół roku i myślę, że będzie mi służyć jeszcze przynajmniej przez miesiąc. Nie uczula oraz nie podrażnia skóry w żaden sposób. Do tych wszystkich plusów, dodam jeszcze jeden a mianowicie to, że jest uniwersalna. Można spokojnie nakładać ją na wysuszone miejsca np.: łokcie.  Ma zgrabne opakowanie, które zazwyczaj wszędzie się zmieści. Jednym minusem jest jej aplikacja. Trzeba wygrzebywać ją palcem, co jest niehigieniczne oraz niewygodne. Na pewno kupię ten produkt ponownie.

Czytaj dalej »

26 maja 2014

Hej wszystkim!

To jest Świat Kosmetyków, a my jesteśmy Klaudia i Patrycja :D. Obie mamy po 17 lat. Założyłyśmy tego bloga, ponieważ interesujemy się kosmetykami oraz pielęgnacją ciała. Zdajemy sobie sprawę, że w świecie blogosfery jest dużo blogów o podobnej tematyce, ale mało z nich jest skierowane do nastolatek. Będziemy zamieszczać tutaj różne recenzje, pomysły na makijaże, paznokcie oraz rady dotyczące pielęgnacji. Ponadto będziemy umieszczać projekty denko oraz raz na jakiś czas pojawią się luźne tagi. Jeżeli ktoś ma pomysł na post, pytanie do nas lub będzie potrzebował pomocy, to może pisać na e-mail: tamiza.blog@gmail.com. Zachęcamy do obserwacji oraz komentowania naszych postów, które będą się pojawiać co 4 dni. Jesteśmy także otwarte na współpracę z innymi blogami.

Postaramy się, aby zdjęcia do postów były zawsze naszego autorstwa, a niepobierane z Internetu.


Czytaj dalej »